Meyer Grup | Meyer Biyometrik | Çözümler | Döküman | İletişim |    

Parmak izi Tanıma

Parmak İzi Tanıma Sistemi

Parmak İzi Tanıma Süreci: Parmakların uç bölgesi insan biyometrisine uygun olarak benzersiz olarak yaratılmıştır. Bu yapının aynısını yada bir benzerini hiçbir insanda bulunamayacağı için en güvenilir şifreleme yöntemi olarak kullanılır. Parmak ucu bölgesinde yer alan bir nevi haritaya benzeyen yapı aslında girinti ve çıkıntılardan meydana gelir.

Parmak izi okuma cihazları bu gitinti ve çıkıntıların birbirine mesafesini, kıvrımların açılarını ve belli noktaların birbirlerine uzaklığını algılayarak belli bir şifreleme algoritması oluşturur.

Bu algoritmaya dayalı olarak daha önceden cihaz içerisinde kaydedilen bir parmak izi tekrar cihaza okutulduğunda eşleştirme gerçekleşir. .Suprema Parmak İzi Sistemleri

Tanıma Süresi : Parmak izinin cihaz tarafından tanıma süresi sadece 0.3 saniyedir.

Sistem Dili : Türkçe Dahil 14 Dilde sesli yönlendirme ve uyarı.

Çalışma : Bağımsız ve network üzerinden online olarak çalışabilme.

Parmak izi okuyucu sensörü üreten birkaç firmadan biri olan SUPREMA Biyometrik sektörünün en fazla AR-Ge'ye yatırım yapan firmasıdır. Meyer kaliteye verdiği önem dolayısıyla yüksek çalışma verimliliği, garanti koşulları ve kullanım kolaylığı gibi özellikler nedeniyle Suprema ile çalışmayı seçmiştir

Bio Serisi parmak izli okuyucuları, ödüllü algoritması ile geçiş sistemlerinde eşsiz performans sunar. Biyometrik sektörünün en hızlı parmak izi tanıma ve onaylama süresine sahiptir.

Suprema ürünlerininin en önemli özelliklerinden biride kullanıcı parmağının direk olarak sensöre temas etmemesitir. Sensör ile parmak okuma alanında koruyucu koyu cam vardır, bu sayede çok hassas olan cihaz sensörü yag, kir gibi dış etmenlerden etkilenmez.

Bu sayede son derece hassas olan parmak izi okuma sensörlerinin ömürleri son derece uzun olur.

Entegrasyon : Parmak izi tanıma sistemi mevcut sistemize, (Personel kartlı yada diğer sistem ) yazılımınıza son derece kolay entegre edilebilir. Network üzerinden hem bağlanmada kolaylık hemde kullanım kolaylığı sunar.


USB Bağlantılı Parmak İzi Okuyucular
Suprema USB Parmak İzi Okuma cihazlarıeKey Parmak İzi Okuma Cihazları
   
Suprema Parmak İzi Okuyucular

 

 

Suprema BioStation
Yüksek kalite parmak izi okuyuculu sistemimizde, şifreli giriş yanısıra eski sisteminizin devamı yada geçiş süreci için Proximity Personel Kart okuyucu yer almaktadır.
2.5 Renli LCD ekranında ister firmanızın logosunu isterseniz personel resim veya bilgilerini yada videoları koyabilirsiniz.
9.000 ve 50.000 Kişilik Modelleri çok geniş çaplı çözümler sunar.
Network üzerinden kablo ile bağlanabildiği 16 Bit Hi-Fi ses sitemiyle sesli uyarı, müzik ve ses dosyalarıyla tam uyumlu. Çoklu mod : Parmak izi + Şifre, şifre + Kart, Sadece Parmak İzi, Sadece Şifre, Sadece Kart,

 

 

Suprema BioEntry Plus
Orta ve Küçük Ölçekli Firmalarda ve Özelikle Ağır sanayi diye tabir edilen müessselerde tercih edilen bir üründür.Cihazın ergonomik dizaynı sebebi ile kullanımı son derece basittir. Sade yapısıyla kişilerin bile parmak izi cihazını kullanırken hiç zorlanmadan ,rahat bir şekilde kullanılabilmesine olanak sağlar.
Bioentry Plus Modeli Parmak izli ve Kartlıdır.Tcp/Ip Network adaptörü cihaz içerisinde mevcuttur, bu sayede bilgisayar sisteminize son derece rahatlıkla adapte edilebilir.Bioentry Modelinin 500,2.500 ve 9.000 Kişilik Modelleri Mevcuttur.

 


eKey
Belli bölgelerin girişlerinde anahtar yada kart yerine daha güvenli bir sistem kullanmak istermisiniz ?
eKey ile sadece tanımlı kişilerin kapılardan geçişlerine izin verebilirsiniz. Sistem Personel kaydı tutmaya yönelik değildir, Parmak İzi ile kapı açtırmak için kullanılan çok gelişmiş bir geçiş sistemidir.


 
 

Gizlilik Bildirimi | Kullanım Koşulları | İnsan Kaynakları | İş Ortakları | Site in English

Meyer Teknoloji PDKS olarak adlandırılan Personel Devam Kontrol Sistemleri veya Personel Takip Sistemleri yazılım ve donanımları alanında Kurumsal Ürünler Sunar Meyer 1878 yılında Meyer Saat olarak kurulan el yapımı Meydan Saatleri ve Duvar Saatleri üretimiyle başlayan Güvenlik Saatleriyle devam eden süreçte Güvenlik Sektöründe Lider şirketler grubudur.  

Sitemap.xml