Anahtar Takip

Anahtar Takip Sistemi Genel Özellikleri

KeyWatcher şirketinizin anahtarını akıllı anahtarlıklar sayesinde kolayca takip etmenizi ve bilgisayardan rapor almanızı sağlar.

Morse Watchman firmasının diğer bir ürünü KeyWatcher tüm anahtar yönetim sistemlerinize cevap veriyor.Size 24 saat yetki ve kontrol sunar. Basit ama çok güvenlidir. Her anahtar akıllı anahtarlıklarda takılıdır, Böylece her kullnaıcı yetkisi olduğu anahtarı yetkisi dahilinde ki günlerde ve saatlerde kutudan alabilir. Akıllı anahtarlıklar KeyWatcher kutusunda bobinle sıkıca kitlenmiş durumdadır, zorla yerinden çıkarılması mümkün değildir. Anahtarları tanımlamak için ek donanımlara ihtiyazınız yoktur.Anahtarlar yüksek teknolojili çelik dolaplarda muhafaza edilmektedirler.KW yapılan her hareketi (Anahtar alındı,bırakıldı, kapı açıldı kapandı vb...) anında kayıt eder ve hafısında saklar. Vaktinde yerine dönmeyen anahtar olduğu zaman dilerseniz alarm çaldırır. Bir kaç tuş ile hangi anahtarın kimde ve ne zaman alındığını öğrenebilirsiniz. Artık nerede olduğunu tahmin etmek zorunda değilsiniz. Kağıtta takip etmeye son.

Güvenlik Kontrol Sistemlerinde en tanınmış markalardan biri olan, Morse Watchmans, KeyWatcher ürünü basit ama çok verimli bir anahtar yönetim sistemidir.Sistem çalınan ve kaybolan anahtarı önlemeye yönelik geliştirilmiştir. Eski demode ve güvensiz anahtar dolaplarına süper bir alernatifdir. KeyWatcher yetki süresini aşmış durumda hala anahtar almaya çalışanlara karşı kendini kitler. Anahtar karmaşasına son veren bir sistemdir. Çalışma şekli : Her şirket anahtarı akıllı anahtarlıklara takılır, her akıllı anahtarlık renkli ve çelik aksama sahiptir. Bu anahtarlılar yine sağlam çelik dolapda saklanır. Bu akıllı anahtar dolabı sadece yetkili kişilere yetkili oldukları süre dahilinde anahtarını verebilir. Vaktinde dönmeyen anahtarlar için alarm çaldırabilir.

Akıllı anahtarlıklardaki anahtarlar yüksek teknoloji ile üretilmiş sağlam duvar tipi anahtar dolaplarında saklanır. Size şirketinizin tüm anahtarlarını güven içinde tutma ve kontrol etme olanağı sağlar. KeyWatcher kimin hangi anahtarı aldığını ve ne zaman kullandığını kayıt eder ver istediğiniz zaman size raporlar.Tek tuşla hangi anahtar nerede ögrenebilirsiniz. Saatlerce anahtar aramanıza gerek kalmaz. KeyWatcher kağıt üzerinde tutulan kayıtları ortadan kaldırır. Vaktinde bir anahtar gelmediği zaman, anahtar dolabı yakındaki güvenlik personeline alarm sinyali göndererek bilgilendirir.Meyer yetkili servisi tarafından sistem genişletilmesi backup uniteleri kurulması veya yerinde destek hizmeti verilmektedir. En önemlisi de Meyer size 2 yıl garanti ve sınırsız tele-destek vermektedir.

Anahtar Takip Sistemi Nasıl Çalışır

Sistem içine tanımlanacak olan anahtarkarın her biri SmartKey'e bağlanır. SmartKey'ler anahtar dolabı içinde belirli noktalara bağlanır.

anahtar takip sistemi

Yazılım üzerinden hangi anahtara kimlerin erişebileceği, hangi saatler arasında erişebileceği konusunda yetkilendirme yapılır. Bu yetkilendirme sonrası erişimi sağlayacak görevlinin parmak izi alınır, yada şifre kullanacaksa şifre tahsis edilir. Yetkilendirilen görevliler harici kimse o anahtarı alamaz yada görevli yetki verildiği anahtar harici hiçbir anahtarı alamaz.

anahtar takip sistemi

Tüm çözümlerimiz için ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.