Güvenlik Kontrol

Anasayfa > Tur Kontrol > Güvenlik Kontrol

Morse Guard Tour Management

Morse Watchmans, Dünyadaki bir numaralı güvenlik tur kontrol cihazları üreticisi yeni Power Check serisini sunar. Kolay kullanımlı, sağlam, bilgisayar bağlantılı Power Check serileri işyerinizdeki hırsızlığı, soygunu ve sabotajı engellemek üzere tasarlanmıştır. Bu sistem sayesinde güvenlik elemanlarınızın turlarını muntazam tamamlayıp tamamlamadığının ve bilgilerin saklanmasını öğrenirsiniz. PowerCheck paranın alabileceği en fonksiyonel ve kullanışlı güvenlik tur sistemini sunar. En önemlisi, Morse Watchmans sektörün en uzun garantili ve çok özel hayat boyu garanti koşulları sunmaktadır.


Morse istasyonları ömür boyu garantilidir. GTK sistemlerindeki en önemli noktalardan biride istasyonlardır. İstasyonlar bozulduğunda cihazınız çalışsa bile güvenlik personeli tur atamaz.Diğer birçaok sistemde istasyonlar düşmelerden, darbeden veya manyetik alanlardan etkilenmektedir.PowerCheck ile SORUN değil! Yapılan tüm testlerden başarı ile geçmiştir.Tüm insan ve doğa koşullarına dayanıklı Morse istasyonları, tartışmasız bozulmazdır. Yüzey ne kadar darbe alırsa alsın istasyon çalışmaya devam eder. İstasyonları dilerseniz duvar rengine boyayabilirsiniz, hala çalışmaya devem edicektir. İstasyonun kompakt boyuları her türlü ortamda uygulanabilir olmasının sağlar. Çok özel vidaları ve tornavidası sayesinde sıradan tornavidalarla kurcalandığında vida istasyonun içinde erir ve istasyonu duvara sabitler.


GKS Cihazınız çalındığı veya bozulduğu zaman kontrol turları yapılmıyormu ? Size en kısa zamanda geçici cihaz sağlayabiliriz. Bu özel koşullu paket ömür boyu hizmetinizde olabilir. Hasar gören cihazınız en geç 48 saat içinde tamir edilir.

Tüm çözümlerimiz için ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.