eKey Home

Parmakizi Kontrollü Kapı Açma Sistemi

Meyer ekeyHOME sistemi 3 ana üründen oluşur. Parmakizi Okuyucusu ,Kontrol Paneli ve Elektronik Barel.

Sistem
Morse Güvenlik tur kontrol cihazı

Biometrik(Canlı Ölçüm) Teknolojilerinin en yaygın olanı parmakizi tanıma sistemi kişi artık günlük hayatınızda. Evinizin işyerinizin anahtarını bundan sonra taşımak zorunda değilsiniz. Her insanda farklı olan parmakizi, sizin size özel anahtarınızdır. Anahtar yerine parmakiziniz ile evinizin kapısını açabilirsiniz.

Okuyucu
parmak izli kapı kilidi kapı kilidi okuyucu

ekeyHOME okuyucuları Harici ortam kullanımları için özel dizayn edilmiştir. Zor koşullar altında bile yüksek perfomans sergileyen ekeyHOME okuyucuları sıcak,soğuk,kuru,nemli ve çizik parmakları tanıyabilen özel tarayıcı ile üretilmiştir. Şık tasarıma sahip ekeyHOME apartman daireleri, villalar ve ofisler için idealdir. 99 kişi kapasiteli ekeyHOME avrupanın en çok tercih edilen parmakizli kapı kontrol sistemidir.

Donanım
ekey parmak izli kapı kilidi donanım

ekeyHOME okuyucuları taranmış parmak datasını kontrol unitesine gönderir. Burda karşılaştırma yapılır. Yetkili kişinin doğrulaması sonuçunda kontrol panel elektronik kilide açıl komutunu gönderir. Böylelikle tek bir dokunuşla 15 yada 21 noktalı herhangi bir çelik kapıyı 2-3 saniyede açmış olursunuz.

Tüm çözümlerimiz için ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.