Kartlı PDKS

Kartlı Personel Devam Kontrol Sistemi

Personel Kartlı Sistemler Nasıl Çalışır?

Meyer Kartlı PDKS Çözümü 3 ana bileşenden oluşur. Personel Kartları, Kart okuyucu ve PDKS Yazılımı.

KART OKUYUCULAR

Kart okuyucular kart seçimine göre değişiklik gösterirler. Hangi tip kartı kullanacaksanız kart okuyuda aynı tip olmalıdırlar. Manyetik, Barkot, Proximity, Mifare ve Iclass Okuyucular Mevcuttur. Personel kart okuyucu cihazları incelemek isterseniz tıklayın

KARTLAR

Kartların hepsinin ebatı 85x54mm olmasına karşın herbirinin teknolojisi ayrıdır. Kartlar uygulama yerine göre özel seçilmelidirler. Tüm kart çeşitlerine personelin fotoğrafı ve özlük bilgileri basılabilmektedir. Her personel kendine ait kartını işe gelişlerinde ve gidişlerinde kart okuyucuya okutur. Kayıt saati ve tarihi aynı anda online olarak yazılımın veritabanına gelir ve depolanır. İstenilen zaman da istenilen bilgisayardan veya internetten raporlama yapılabilir.

personel kartları
YAZILIMLAR

Yazılımlar işletmenizin büyüklüğüne göre seçilmelidirler. Küçük işletmelere özel KOMPAKT, orta ölçekli işletmeler özel STANDART ve büyük işletmeler için PRO versiyon. Yazılımlar tamamen Microsoft dilleri ile geliştirilmişlerdir. Veritabanı olarak Microsoft SQL database tercih edilmiştir. Daha fazla bilgi için: PDKS Sistemi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

pdks yazılımı
Tüm çözümlerimiz için ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.