Kiosk

KİOSK Dokunmatik Panel Çözümleri

Türkiyenin en iyi tasarlanmış dokunmatik panelleri.


Kiosk 2000
kiosk donanım

Meyer Kiosk 2000 serisinin üzerinde ek bir aksesuar barındırmayan, estetik ve yüksek performansın birleştiği standart modeli. Her türlü info kiosk projelerinde kullanıma uygun.
Fonksiyonel ve estetik modüler tasarım sayesinde, değişen ihtiyaçlarınıza göre uyum sağlama özelliği, toplam sahip olma maliyetinde büyük avantaj.
Plastik ön çerçeveli üst panel ve kilitlenebilir arka kapaklı alt panelden oluşan dayanıklı metal kabin. Yüksek kaliteli fırın boya, devrilmeyi engelleyen 10mm'lik ağır metal taban (zemine sabitlenebilir).

Yüksek kalite elektronik parçalar, endüstriyel anakart sayesinde sürekli çalışmaya ve çevre koşullarına yüksek dayanıklılık Kurumsal kimliğinize ve markalarınıza göre özelleştirme imkanı.
Kiosk projelerinizde kiosk browser yazılımı ihtiyacınız için ücretsiz MeyerKioskControl arabirimi.

kiosk donanımları

Kiosk'ların bilgisayar sistemleri, ekranları, termal yazıcı ve barkod okuyucu gibi ek donanımları en son teknolojilere göre üretilmiş elektronik donanımlardan oluşmaktadır.

Meyer Kisoklarda kullanılan elektronik komponentler endüstriyel amaçlı üretilen cihazlardır. Özellikle, kioskların bilgisayar sistemlerinde kullanılan anakart cihazınızın sürekli çalışması düşünülerek tasarlanmış, çevre şartlarına karşı maksimum dayanıklı, özel olarak bu tür şartlar için üretilmiş bir anakarttır. Kioskunuz sürekli çalışma şartları altında ve çevresel faktörlere karışı dayanıklılık gösterir.

Tüm çözümlerimiz için ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.