Kiosk

KİOSK Çözümleri

Meyer Kiosk ürünleri fonksiyonel ve modüler tasarımları sayesinde, değişen ihtiyaçlarınıza uyum sağlama özelliğine sahiptir, toplam sahip olma maliyetinde büyük avantaj sağlar. Endüstriyel donanımları sayesinde, uzun süreli çalışmaya ve çevre koşullarına dayanıklıdır. Meyer Kiosk ürünleri ayrıca size özelleştirme imkanı sunar.

kiosk çözümleri

Meyer Kiosk serileri; ayaklı, ayaksız, masaüstü, duvara monte olarak kullanılabilecek şekilde üretilmekte, ayrıca ek donanımlar sayesinde birden fazla fonksiyonu yerine getirebilecek şekilde tasarlanmışlardır. Böylece zaman içerisinde değişen ihtiyaçlarınıza uygun olan ek özellikler uygulanabilir veya ek ihtiyaçlar karşısında aynı serinin farklı versiyonlarını alarak kullandığınız serinin bütünlüğünü koruyabilirsiniz

pdks biometrik okuyucular

Kiosk’lar markalarınıza göre özelleşebilecek şekilde tasarlanmışlardır. Onları kendi firmanıza özel kiosklara dönüştürebilirsiniz.Smart Kiosk modelleri üzerine marka ve kurumsal kimliğinizi yansıtan uygulamaları yapmanıza olanak tanıyan çözümler barındırır. Aşağıda linkten modellere göre, yapılabilecek özelleştirmeler hakkında gerekli bilgileri bulabilirsiniz

Meyer Kiosk'ların bilgisayar sistemleri, ekranları, termal yazıcı ve barkod okuyucu gibi ek donanımları en son teknolojilere göre üretilmiş elektronik donanımlardan oluşmaktadır.
Meyer Kisoklarda kullanılan elektronik komponentler endüstriyel amaçlı üretilen cihazlardır. Özellikle, kioskların bilgisayar sistemlerinde kullanılan anakart cihazınızın sürekli çalışması düşünülerek tasarlanmış, çevre şartlarına karşı maksimum dayanıklı, özel olarak bu tür şartlar için üretilmiş bir anakarttır. Kioskunuz sürekli çalışma şartları altında ve çevresel faktörlere karışı dayanıklılık gösterir.

Tüm çözümlerimiz için ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.