Kiosk

Kiosk Uygulanmaları

Kiosk üzerine istenilen program ve pdks cihazlarının eklenmesi, bunların kiosk ile programsal entegresi gerçekleştirilmektedir.

pdks okuyucular
KioskInfo

Meyer Kiosklarla birlikte standart olarak sunulan Meyer Kiosk Control arabirimi ile kiosk browser’ı ihtiyacınız için ek bir yazılım almanıza gerek kalmaz. Meyer Kiosk Control arabirimi info kiosk projelerinizde online versiyonuyla veya offline web tabanlı çözümlerinizde kullanabilmeniz için offline versiyonuyla kioskunuzla birlikte sunulmaktadır. Sanal klavye barındıran Meyer Kiosk Control kiosklarınızda ayrıca klavye ihtiyacını da ortadan kaldırır.

MeyerMarket

Bugün MARKET ve MAĞAZA KIOSK projelerinde en fazla karşılaşılan zorluk; marketlerin ve mağazaların müşteri veritabanı üzerinde çalışan mevcut yazılımları ile kiosklarının uyum içinde çalışmasının sağlanması ve CRM uygulamalarının gerektirdiği üst düzey prezantabl sunuşu sağlayacak entegrasyonun gerçekleştirilebilmesidir. Meyer Market yazılım çözümü bu zorluğun kolayca aşılmasını ve projelerin hızlı biçimde hayata geçirilmesini sağlar.

MeyerPhoto

MeyerPhoto programı ile kiosklarınız üzerinden fotoğraf baskı siparişlerinizi direk stüdyonuzun bulunduğu mekan içinde alabileceğiniz gibi otel, tatil köyü gibi tesislerde değişik noktalara yerleştireceğiniz çok sayıda kiosk üzerinden de tek bir sunucu üzerine siparişleri toplayarak hizmet verebilirsiniz.

MeyerAccess

Fabrika, dernek, klüp, tatil köyü, otel, depo, şantiye, büyük mağaza ve alışveriş merkezi gibi işletmelerde personel ve üye takibi için proximity teknolojisi kullanılarak geliştirilen Geçiş Kontrol ve Üyelik Sistemleri.

Tüm çözümlerimiz için ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.