GTKS

MORSE GTKS Güvenlik Tur Kontrol Sistemi

Güvenlik personeliniz güvenlik turlarını düzenli atıyor mu ?

Meyer Morse, güvenlik sektöründeki bir numaralı güvenlik tur kontrol cihazıdır. Darbelere karşı son derece dayanıklı, dışarıdan müdahale edilemez, cihaz içindeki verilerde kesinlikle değişiklik yapılamaz, kolay kullanımlı, bilgisayar bağlantılı Power Check serileri ile yüksek güvenirlilik.
Güvenlik tur kontrol cihazı sayesinde güvenlik elemanlarınızın, bekçilerin devriyelerini muntazam şekilde tamamlayıp tamamlamadığını rahatlıkla tespit edebilirsiniz.

Morse güvenlik devriye kontrol noktası istasyonları ömür boyu garantilidir. Bekçi devriye kontrol sistemlerindeki en önemli özelliklerden bir tanesi de istasyonlardır. İstasyonlar bozulduğunda tur kontrol cihazınız çalışsa bile yapılan devriyeler tespit edilemez. Diğer birçok sistemde istasyonlar düşmelerden, darbeden veya manyetik alanlardan etkilenmektedir. PowerCheck ile SORUN değil! Yapılan tüm testlerden başarı ile geçmiştir.Tüm doğa koşullarına ve insani etkilere karşı yüksek dayanıklılı Morse istasyonları ömür boyu garanti ile bunu tescillenmiştir. Yüzey ne kadar darbe alırsa alsın istasyon çalışmaya devam eder. İstasyonları dilerseniz duvar rengine boyayabilirsiniz, hala çalışmaya devam edecektir. İstasyonun kompakt boyutları her türlü ortamda uygulanabilir olmasının sağlar. Çok özel vidaları ve tornavidası sayesinde sıradan tornavidalarla kurcalandığında vida istasyonun içinde erir ve istasyonu duvara sabitler...

Tüm çözümlerimiz için ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.