SKY

Spor Kulübü Yönetim Sistemi

Meyer SKY sistemi ile spor kulübünüzde üye giriş çıkışlarını program üzerinden kontrol edebilir, üyelerin devam süreçlerini, ödemelerini ve işletme içi alışverişini takip edebilirsiniz. Modül olarak tasarlanan yazılım 3 tip donanım ile sunulmaktadır. Kiosk , Proxmity Kart Okuyucular, Biometrik Okuyucular

DOKUNMATİK TERMİNALLER
Dokunmatik kiosklar

Talep edilmesi üzerine biometrik cihaz yada üye kart okuyucusu üzerine monte edilen 15' ve üzeri monitörlerdir. Üyelerin kendi resimlerini, üyelik bilgilerini veya kulübün talep ettiği bilgileri ekran üzerinden görebilirler.

KART OKUYUCULAR

Üyelerinize dağıtılan proxmity kartlar üyelerin giriş çıkışlarını, aktivitelerini ve alışverişlerini tek bir kart ile yapmalarını sağlar. Bu kartlar sadakat kartı, ön ödemeli yada sonradan ödemeli olarak yapılandırılabilir.

BİOMETRİK OKUYUCULAR

Biometrik parmak izi yada yüz tanıma cihazları ile üyelerin giriş çıkışlarını, alışveriş ve aktivitelerini en güvenilir şekilde takip edebilirsiniz. Bu cihazlar biometrik okuyucunun yanında üye kart okuyucu özelliği de barındırdığı için isteyen üye biometrik okuyucu ile isteyen üye ise üye kartı ile kullanabilir.

Tüm çözümlerimiz için ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.