Başarı Hikayeleri

Tab Gıda

TAB Gıda San. ve Tic. A.Ş. markaları Burgerking, Sbarro, Popeyes, Arby's ve Usta Dönerci restoranlarının tüm Türkiye'deki 1.550 lokasyonunda 12.000 personelin parmak izi işe giriş çıkış kontrolü, toplu puantaj sistemi, vardiya, izin yönetimi ve müşteri lavabo giriş çıkış sistemi bulunmakta ve bunların tamamı online olarak çalışmaktadır.

Biometrik sektöründe en fazla lokasyon, cihaz ve personel sayısı ile tüm dünyada lider bir projedir. Farklı vardiyalar, il, ilçe lokasyonları ile TAB Gıda'ya özel geliştirilmiş puantaj programı ise sektöründe benzeri bulunmamaktadır. Tüm lokasyonlara ait veriler genel müdürlüğe iletilmekte ve bu denli büyük bir data yazılımımız tarafından işlenmektedir.


Migros

Ülkemizin perakende devi Migros'un tüm Türkiye lokasyolarında 1.650 cihaz ile personel takibi ve giriş çıkış kontrolü yapılmaktadır.


Teknosa

Teknoloji ürünlerinin perakende satışı konusunda 350 lokasyon tüm Türkiye'de farklı şehirlerde hizmet veren Teknosa Meyer parmak izi okuma cihazı ile entegre Meyer PDKS programını tercih etmiştir. Bütün lokasyonlardaki data genel müdürlüğe online olarak iletilmekte personel performans ve hakedişler hesaplanmaktadır.


Shaya Group

Starbucks başta olmak üzere; Bath and Body Works, Claire's, Coast, Debenhams, Dorothy Perkins, Evans, Miss Selfridge, Topshop, Topman, Le Pain Quotidien, Pinkberry, Shake Shack, The Body Shop, Victoria's Secret, Victoria's Secret Beauty and Accessories ve Warehouse markalarının Türkiye temsilcisi Shaya Group 550 lokasyonunda parmak izi cihazlarımızla personel devam kontrol sistemimizi kullanmaktadır.


CarrefourSA

Sabancı Holding iştiraki olan CarrefourSA 500 lokasyonunda Meyer parmak izi okuma sistemiyle entegre personel devam kontrol sistemini tercih etmiştir.


Doğuş Perakende Grubu

Emporio Armani, Gucci Armani Jeans, Gucci Giorgio Armani, Emporio Armani, Armani Jeans, EA7, Armani Junior, Porsche Design, Loro Piana Da Mario, Vogue, Anjelique, Kitchenette, Gina, Ajia, Zuma, Mama, Carlotta, Poupon, Ca'd'oro, Gigi, Foodist Catering, Tom Aikens Restaurant, Tom's Kitchen, Tom's Deli, Raika, Wanna Pop, Wan-na ve A’jia gibi perakende alanında bağlı Doğuş Holding'e bağlı Doğuş Perakende Grubuna ait 196 lokasyonda Meyer parmak izi tanıma cihazlı personel devam kontrol sistemi kullanılmaktadır.


Garanti Bankası

Garanti Bankası data merkezi, server odaları ve yönetim alanı gibi kritik noktalarda el damar tanıma cihazı ve buna entegre Meyer geçiş kontrol sistemi ile % 100 güvenlik sağlanmaktadır.


Sunman

Toyzz Shop ve Penzzshop ile oyuncak perakende zinciri bulunan Sunman farklı şehirlerdeki 120 lokasyonda parmak izi tanıma cihazlı PDKS programında Meyer'i tercih etmiştir.


Koç Üniversitesi

Kampüs içinde el terminali ile trafik kontrol ve ceza yönetim sistemi benzeri olmayan bir projedir. Projeye daha sonra plaka tanıma entegre edilmiş giriş çıkış kontrolü sisteme dahil edilmiştir.


Yıldız Holding / Ülker Gebze Fabrika

El terminali ile ISG - İş güvenliği denetim sistemi hayata geçirilmiştir.


Polimeks İnşaat / Türkmenistan

Kartlı PDKS sistemine entegre edilen turnike geçiş sistemi, biometrik cihaz, el terminali ile sahada çalışan personelin kontrolü.


Elkon Denizcilik

9 farklı lokasyonda 36 GSM data hattı üzerinden veri aktarımı ve puantaj sistemi.


Acıbadem

ACIBADEM Holding Sağlık Grubuna bağlı ACIBADEM Hastanelerinin tüm lokasyonlarında personel devam kontrol sistemi Meyer tarafından gerçekleştirilmiştir.


Philip Morris

Genel müdürlükte 6 yıldır sorunsuz şekilde çalışan, parmak izi ve personel kart okuyucu ile hazırlanan proje müşteri memnuniyeti anlayışımızın en iyi örneklerindendir.

Tüm çözümlerimiz için ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.