Video Kayıt

DVR, NVR, Nas ve Video Kayıt Sunucuları

Video Kayıt Sistemleri

Meyer Security Çözümleri, kurumsal ihtiyaçlara göre ölçeklenebilen güçlü bir yönetim sistemi kurmaktadır. Meyer NVR/Sunucu seçenekleri içerisinde yüksek kullanılabilirlik oranıyla sektörde en üst sıralarda yer almaktadır.Rack tipi montaj olanağı sunan cihazlar 100TB dan fazla kayıt alanı sunar. Meyer Donanım seçenekleri şehir güvenliği, devlet binaları, üniversiteler gibi kritik noktalarda en iyi çözümdür.

  • Enterprise Sınıfı Sunucu Şaseleri
  • Yüksek performanslı RAID kartları
  • 12,24,32,64 ve Katları IP Kamera desteği

Meyer olarak müşterilerimize en uygun çözümü sunabilmek için sektördeki geniş ürün yelpazesinden alanında lider ve en kaliteli üreticilerden ürün teminini tercih etmektedir. NVR, DVR, Nas ve Video Kayıt Sunucuları hakkında daha fazla bilgi ve teklif almak için bizi arayabilirsiniz.


Server (Sunucu) Video Kayıt Sistemleri

Müşteri ihtiyaçlarına özel artırılabilir çoklu istemci desteği, raid disk sistemi ve yüksek kapasitede bellek boyutu.


Nas Üniteleri

Ağa bağlanabilen depolama ünitesidir. Ağa bağlı sistemler tarafından kullanılabilir. Kamera sistemlerinde uzun süreli kayıt istendiğinde Server ya da NVR’ın maksimum disk gerekliği aştığı zaman, ana makineye bağlayabileceğimiz donanımlardır.


NVR Kayıt Cihazı

Linux işletim sistemli tabanlı olup üzerinde ücreti VMS (Kamera Görüntüleme Yazılımı) bulunan server ile aynı mantıkta bulunan, network üzerinden kameraların görüntülerinin kaydolduğu kayıt ünitesidir. Server gibi harddisk kapasitesini genişletmek için NAS takılabilir. RAID yapılarıyla da kayıtlar güven altına alınıp, çökme durumlarında bile önemli görüntüler saklanabilir.


DVR Kayıt Cihazı

Analog kameraların koaksiyel kablo (tv kablosu) üzerinden bağlandığı bilgisayar tabanlı kayıt cihazlarıdır. Yine aynı şekilde NVR ve serverlarda olduğu gibi harddisk yuvalarına sahiptir. Bu cihazlardan hem video kayıt, hemde kayıt edilen güvenlik kamera görüntülerinin izlemesi yapılabilir. DVR üzerindeki kanal sayısına göre bağlanılan kamera sayısı farklılık gösterebilir. IP tabanlı kameraları da kayıt yapabilen DVR seçenekleri olsa da pek tercih sebebi değildir. Sadece güvenliğin üst düzey olduğu askeri, polis teşkilatı gibi yerlerde IP saldırısının olma ihtimalini sıfırlamak adına tercih edilebilir.


Hybrid DVR

Analog, IP ve HDCVI teknolojisini destekleyen ve kayıt cihazına depolama yapan hibrit bir DVR cihazıdır. Hibrit kayıt cihazına hem IP hem analog kamera ekleyip, aynı anda hem DVR hem de NVR görevi görebilmesini sağlayabilirsiniz.

İş Ortaklarımız

Qnap Logo
Qnap Sunucu
Qnap Sunucu Kayıt
Qnap Sunucu Video Kayıt
SNC Logo
Snc Video Kayıt Sunucusu
SNC Video Kayıt Cihazı
NVR Sunucu
Tüm çözümlerimiz için ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.