Otopark

Otopark Yönetim Sistemi

Meyer Otopark Yönetim Sistemi

Otopark yönetim sistemi ile otoparkınıza araçların giriş çıkışlarını, izinsiz girişleri, üyelik süreçlerini, içeride kalma sürelerini, otoparkın doluluk durumunu yazılım üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Otopark yönetim sistemi donanım ve yazılım olarak iki öğeden oluşmaktadır.

Plaka Okuma Sistemi RFID
Otopark Yönetim Sistemi Programı
Turnike üzerinde Suprema Parmak izi okuma cihazları entegre olarak teslim edilmektedir. Personel Devam Kontrol Sistemi, Geçiş Kontrol yada Ziyaretçi Programı üzerinden önceden tanımlanmasıyla parmak izinin okutulması sonucu turnike geçişi sağlanır.Yüz Tanımalı Turnikeler :
Yüz tanıma cihazı entegreli turnikeler, yüzü programa tanıtılmış ve geçiş izni bulunan kullanıcıların yüzlerini uygun mesafeden okutması suretiyle turniken geçiş sağlanır.Kartlı geçiş turnikeleri : Proximity ile çalışan HID, Mifare, Uhf ve Smart kart gibi Personel Kart çeşitlerinin kullanılabildiği kart okuyucuların turnike üzerine entegre edildiği ve sadece kart okuma durumunda turnike geçişe izin verir. Özellikle firma yada kuruma gelen ziyaretçi kayıt ve geçiş kontrolü için uygundur.

iris tanıma

Otopark Yönetim Sistemi Bileşenleri

Donanım

Otopark girişlerindeki turnike, yer mantarları, bariyerler, RFID okuyucular, plaka tanıma sistemi kameraları, güvenlik kameraları Otopark yönetiminin donanım parçalarıdır.

Yazılım

Otopark yönetim yazılımı donanım bileşenlerinin sunduğu teknik imkanlar dahilinde müşterinin isteklerine göre hazırlanmaktadır.

Yazılım Genel Özellikleri

Üye yönetim sistemi
İzinli - izinsiz araç giriş çıkışları
Kamera kayıt sistemleri
Otopark doluluk durumu
RFID ile etiket yönetimi
Giriş çıkış zaman sınırlaması
Misafir araç yönetimi

Tüm çözümlerimiz için ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.