Hastane PDKS

Hastane Otomasyon | Geçiş, Takip Yazılımı, Kartlı Giriş

Meyer Hastane Otomasyon Sistemi

Meyer hastanenizde Parmak izi, Kartlı geçiş, RFID ve Ip Kameralardan oluşan gelişmiş takip çözümleri sunmaktadır. Parmak izi, yüz tanıma cihazı, personel kart okuyucular, turnikeler ve RFID takip cihazlarından gelen veriler Hastane programı içinde işlenerek hastane yönetimine otomatik raporlar sunulur. Meyer Hastane Otomasyonunda birçok farklı bileşen ile hazırlanan esnek çözümler bulunmaktadır.

Hastane'de personel ve puantaj takibi yapabilmeniz için Meyer PDKS, Sadece izin verilen alanlara giriş sağlanması ve geçiş yetkilendirmesi için Meyer Access Kontrol, Hastane güvenliği saplamak ve izlemek için Kamera sistemleri gibi birçok çözüm sunmaktayız.

Meyer Hastane/Sağlık Sektörü Çözümlerimiz:


Personel kartlı geçiş sistemi

Hastane PDKS Sistemi

Doktor, Hemşire ve Hastane Personelinin işe giriş çıkışlarını parmakizi okuyucu ve yüz tanıma cihazları ile suistimale sebebiyet vermeden yüksek güvenlikle alınabilir. Ayrıca aynı sistem hastane yemekhanesinde ve özel bölgelere yönetime giriş alanlarındada kullanılabilmektedir.


Personel kartlı geçiş sistemi

Hastane Personel Kart Geçiş Sistemi

Hastahane personelinin personel kartlarıyla mesaiye giriş çıkışlarını ve buna bağlı PDKS raporlanması, hakedişleri ve fazla mesaileri hesaplanabilmektedir. Aynı kartlar ile yemekhane giriş çıkışları ve hastane içindeki kapı turnike geçişleri takip edilebilmektedir.


Personel kartlı geçiş sistemi

Hastane Güvenlik Kamera Sistemi

Meyer yüksek çözünürlüklü IP Kameralar ve NVR sistemi ile Sağlık Bakanlığına uygun şekilde güvenlik kamerası gözlem ve kayıt hizmeti sunmaktadır. Ülkemizin önde gelen hastane zincirleri Meyer Güvenlik Kamera Sistemini kullanmaktadır.


Meyer | RFID ile hastane kontrol ve takip sistemi

Hastane RFID Takip Sistemi

Meyer RFID ile hastane içindeki hassas ve maddi değeri yüksek cihazların etiketler yardımı ile hastane içindeki konumunu yada taşınması halinde nere gittiğini yada hastane içinde belirlenen bölgelerden çıkarılması durumunda alarm verilmesini sağlar.


Referanslar

Koç Holding Referans Logo
THY Referans Logo
Doğuş holding
Vestel Referans Logo


Tüm çözümlerimiz için ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.