Kartlı Geçiş

Anasayfa > Kartlı Geçiş Sistemi

Kartlı Geçiş Sistemi

Meyer kartlı geçiş sisteminde dünya lideri olan Güney Kore üretimi Suprema marka RFID Personel Kart Okuyucuları tercih etmektedir. Çoklu platform desteği ile personel kartlarının cinsine göre cihazlar HID, EM, Mifare, Desfire, Iclass özellikli Proximity kartları okuyabilmektedir. Kart okuyucu cihazlar; turnike geçişlerini ve kapı kilitlerini kontrol eden röleler içermektedir.

Meyer personel kart okuyucuları; personel giriş çıkış, geçiş kontrol, yemekhane takip, ziyaretçi takibi sistemlerinde ve PDKS yazılımlarında kullanılmaktadır. Türkiye'deki ilk 500 şirketin %90'ının kullandığı Meyer PDKS programı ve Meyer geçiş kontrol yazılımı, Piyasada bilinen tüm Insan Kaynakları ve ERP yazılımları ile entegre çalışabilmektedir.
Kart Okuyucu Özellikleri

  • HDI, EM, Mifare, Desfire, Iclass özellikli Proximity kartları okuyabilen çoklu platform ve frekans desteğine sahiptir.
  • Proje özelliklerine göre IP65 standartında suya ve toza dayanıklı dış ortam ve iç ortam cihaz seçenekleri.
  • Kart okuyucu cihaz lokalde turnike yada kapı açmak için kullanılabilir. Lokalde yapılan bu işlemler cihazların içinde zaman damgaları ile birlikte loglanır istenildiği zaman yazılım aracılığı ile incelenebilir, ayar değişiklikleri yapılabilir.
  • Online kullanılacak sistemlerde PDKS ve GKS yazılımlarına direk entegrasyon yapılabilir turnike, kapı geçişleri direk röleye verilebilir.
  • Bol yedek parça ve hızlı destek
  • API desteği ile birçok program ile rahat entegrasyon
  • 2 yıl üretici garantisi

Kartlı Geçiş Sistemi Programı

İşe giriş çıkış noktalarına, tespit edilen kapı, turnike yada geçiş noktası gibi alanlara yerleştirilen kart okuyucu personelin kartını okutmasıyla birlikte personel kart ID'ler zaman damgalı şekilde yazılıma aktarılmaktadır. Bu zaman damgaları ile gelen kart ID'leri PDKS "personel devam kontrol" ve GKS "geçiş kontrol sistemi" yazılımlarına aktarılır. Bu yazılımlar aracılığı ile personelin yetkileri, işe giriş çıkış zamanları, mola zamanları, hakedişleri ve mesai ücretleri hesaplanabilir. Yazılımlarımız masaüstü yada internet ortamından online olarak çalışabilmektedir.

Meyer Kartlı geçiş sistemi üstün performanslı Suprema kart okuyucu, Meyer PDKS ve personel geçiş takip sistemi yazılımları ile entegre olarak çalışmaktadır. Aynı zamanda piyasada bilinen tüm insan kaynakları ile entegre olabilmektedir.

personel kartlı geçiş - rfid kart okuyucu cihaz

Personel kartları ise renkli lazer baskı tekniği ile hazırlanır. 85x54 mm ebatlarındaki personel kartları üzerine firma logosu, personel resmi ve firmanın isteği çerçevesinde personel özlük bilgileri yer alır. Bu renkli yapı firmanın kurumsallığını temsil eder şekilde hazırlanır ve sürekli personel üzerinde bulunur.


Personel yada ziyaretçi kartı olarak tanımlanan tüm kartlar cihazlara okutulduktan sonra doğrulanmış veri olarak zaman damgası ile birlikte raporlanır. Meyer PDKS ve GKS yazılımları ile birebir uyumludur.

Api desteği sayesinde diğer yazılımlara entegrasyonu son derece kolaydır. Yazılım üzerinden giriş çıkışlar, sınırlı alanlar, geçiş grupları ve daha birçok özellik gerek modül gerekse özel yazılım çalışmaları ile son derece kolaylıkla eklenebilir.


Referanslar

Starbucks Geçiş Kontrol ve PDKS
Koç Holding Kartlı Geçiş Sistemleri
Türk Hava Yolları Turnike ve PDKS
Teknosa Kartla Geçiş Sistemi Referansı
Yıldız Holding Personel Kartlı Geçiş
Tav Holding Pdks Uyumlu Geçiş
Watsons Geçiş Sistemleri
Yataş Personel Takibi

Personel Geçiş Sistemleri

Kartla geçiş şeklinde olduğu gibi farklı biyometrik çözümlerle de çalışabilmektedir.

Personel Geçiş Sistemleri : Parmak izi tanıma, Yüz tanıma, Yüz + Parmak İzi Tanıma, Damar Tanıma, Göz İrisi Tanıma ve QR okuyucu / Mobil giriş entegrasyonu olabilmektedir. Meyer PDKS ve GKS yazılımı başta olmak üzere birçok yazılımla entegre şekilde çalışmaktadır.

Tüm çözümlerimiz için ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.