Yemekhane

Anasayfa > Yemekhane Sistemi

Yemek Kart Yemekhane Takip

Yemekhane takip sistemi ile yemekhanenizde yüksek kontrol sağlayabilirsiniz. Meyer yemekhane programı çalışanlarınız ve misafirlerinizin kaç kişinin aynı anda yemek yiyebileceğini, kaç kişinin içerde yemek yediğini kontrol edebilir ve raporlayabilirsiniz.

Yemekhane doluluk sınırına gelince turnikeler çalışmaz ve yemek almaya izin vermez. Az çalışana sahip işletmeler turnikesiz olarakda kullanabilirler.

Personel kartı ile giriş yapılabildiği gibi misafir kartı ilede yemek verilebilir. Ay sonunda ne kadar misafirin yemekhane hizmetinden faydalandığı tespit edilebilir.

Yemekhane giriş ve kontrol kartıyemekhane takip sistemi turnikesi

Yemekhane Turnike Sistemi

Yemekhane turnikeleri motorlu, motorsuz, tek yönlü ve çift yönlü olarak tercih edilebilir. Yemekhane durumu ve projenin ihtiyaçlarına göre seçilebilmektedir.

Meyer yemekhane sisteminde yer alan turnikeler parmak izi okuyucu, yüz tanıma yada personel kart okuyucu ile entegre çalışmaktadır.

Yemekhane Programı, Meyer PDKS programı ile %100 uyumludur. Bu sayede personel YemekKart işlemlerini tek program üzerinden yönetebilirsiniz.

Yemekhane turnike sistemi fiyatları ve yemekhane yazılımı hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.Yemekhane Programı Özellikleri

  • Covid kapsamında yemekhanede bulunma sınırı
  • Toplam yemek yiyenler raporu.
  • Kişi bazlı yemek yiyenler raporu.
  • Yemekkart kredisi bitenler raporu
  • Ek yemekhane kontör yükletenler raporu
  • Misafir yemek raporu
  • Aylık detaylı raporlar
  • Tarih aralıklı raporlar
  • PDKS ile Entegrasyon


Entegre SistemlerSık Sorulan Sorular


Yemekhane programı için turnike şart mı?

Meyer yemekhane otomasyon programı için turnike şart değildir. Turnikeler yemekhane sırasında yaya geçişinin gerçekleşip gerçekleşmediğini, gerçekleşmişse kaç personelin yemek sırasına girdiği bilgisini vermektedir. Eğer az personele sahipseniz turnike kullanımı opsiyonel olarak sunulmaktadır. Ancak çok fazla çalışana sahipseniz mutlaka turnike tercih etmelisiniz. Daha fazla bilgi için Turnike sayfamızı ziyaret ediniz.


Firma ziyaretçileri yemekhaneden faydalanabilir mi?

Evet şirketiniz ziyaretçilerin şirket içinde yemek yemesine izin vermesi durumunda yemekhane programına firmanıza gelen ziyaretçileri eklenebilir, bu sayede misafir yemekhanesinden faydalanabilmektedir. Rapor olarak kaç misafir yemekhaneyi kullandı, hangi tarihlerde daha çok misafir ağırlanmaktadır raporları alınabilmektedir. Eğer PDKS yada ziyaretçi takip programı kullanıyorsanız bu programlarla %100 entegre olarak çalışmakta ve ekstra kayıt oluşturmanıza gerek kalmamaktadır. Programlarla entegre olması sayesinde çok daha fazla ve daha fazla veri alabileceğiniz raporlara erişebilirsiniz.


Yemekhane turnike sisteminde hangi cihazlar kullanılır?

Yemekhane turnike sistemi üzerine kart okuyucu cihaz, yüz tanıma cihazı ve parmak izi okuyucu cihazlar kullanılabilmektedir. Firma büyüklüğüne ve projenin ihtiyaçlarına göre bu cihazlardan seçim yapılabilir. Eğer maden işletmesi gibi parmak izinin tahrip olduğu işletmeye sahipseniz yüz tanıma cihazları tercih edilmelidir.


Tüm çözümlerimiz için ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.