eKey Parmakizi

eKey Parmakizi Okuma Cihazları

ekey parmak izi tanıma
ekey TOCAhome

Mevcut fiziksel giriş-çıkış kontrol sistemleri daha fazla güvenlik için TOCA home ürünleri ile güncelllenebilir veya değiştirilebilirler. Anahtarların, şifrelerin veya Kartların vb. kaybolmasına veya unutulmasına son. Apartmanlarda, evlerde, binalarda, güvenli bölgelerde, kasalarda veya depolarda TOCAhome kolayca uygulanabilir..

ekey LOGON

Networkler, Masaüstü ve Dizüstü bilgisayarlar biometrik teknolojiler kullanılarak güvenlikli hale getirilebilirler. Artık şifre kullanılmayacak olması kullanıcı sayısı artmasında bir sorun teşkil etmez. ve sistem yönetim masraflarında düşüş sağlar. Mevcut teknolojiler ile entegrasyonu mümkündür. Microsoft sertifikalı LOGON, Microsoft Active Directory içine entegre olur.

ekey WORLDwide

Internet de güvenli işlem yapmak için biometrik tanımlama metodu kullanın.ekey WORLDwide servisleri kullanın. Bu servis eBankacılık, eÖdeme, eBiilet, VPN girişleri için kullanılabilir. ekey WORLDwide 2002 den beri başarı ile kullanılmaktadır.


Önemli Not: Yukarıda belirtilen çözümler güncelliğini yitirmiş olabilir en güncel ürünler ve yazılımlarımız için aşağıdaki cihazları inceleyebilirsiniz.


Yeni Nesil Parmak İzi Okuma Cihazları  • Kapı kolu ve kapı kanadı için parmak izi okuyucu,
  • Gömme ve yüzeye montaj için parmak izi okuyucu,
  • Kapı istasyonları için parmak izi okuyucu modelleri için bizimle iletişime geçiniz.

Tüm çözümlerimiz için ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.