Ziyaretçi Programı

Anasayfa > Ziyaretçi Programı

Ziyaretçi Takip Programı

Meyer Ziyaretçi Takip Programı ile firmanıza gelen müşteri yada misafirlerin şirket içindeki faliyetlerini kontrol altına alabilirsiniz. Şirketinizde personel geçiş kontrol için kullanılmakta olan mevcut sisteme tanımlanabilmektedir.

Parmak izi tanıma, yüz tanıma yada personel geçiş sisteminden hangisini kullanıyorsanız gelen ziyaretçiyide sisteme tanımlayarak takip edebilirsiniz.

Program ile hangi personeli ziyarete geldiği, ne kadar süre boyunca firmada kaldığı, hangi departmanlara girdiği yada giriş izninin olması gerektiği, izin olmaya girme teşebbüslerini kolay bir şekilde alarm yada rapor olarak alabilirsiniz.

Misafir giriş ve kontrol kartı


misafir ziyaretçi takip sistemi ve programı

Ziyaretçi Takip Sistemi

Ziyaretçi takip programı Meyer PDKS programı içinde ek bir modül olarak sunulmaktadır. Mevcut olan personel takip sistemi, geçiş kontrol turnikeleri ve yemekhane sistemiyle %100 entegredir.

Ziyaretçi takip modülü üzerinden misafirin hangi turnikelerden geçiş izni olduğunu, hangi alanlara girişinin yasaklanması gerektiğini, yemekhaneden yemek alacaksa yemekhane programından gerekli izinlerin atanması kolaylıkla sağlanabilmektedir.

Ziyaretçi takip uygulaması için ekstradan ziyaretçi turnikesi satın almanıza gerek yoktur. Ancak firma alanı çok büyük, turnike ve kapı girişleri çok azsa ekstradan sisteme güvenlik kamerasından video analiz sistemini satın alabilirsiniz. Bu sayede misafirin şirket içindeki hareketlerini takip edebilirsiniz.Ziyaretçi Geçiş Kontrol Programı Özellikleri

  • Meyer PDKS ve Meyer Geçiş kontrol sistemleriyle %100 uyumlu
  • Video analiz sistemi entegre
  • Personel bazında en çok misafir gelenler
  • Misafir için yemekhane hakkı tanımlanması
  • Misafirlerin hangi alanlara giriş izni tanımlanması
  • Misafir yemek raporu
  • Aylık misafir raporu
  • Tarih aralıklı raporlar


Misafir Geçiş Kontrol Sistemi ile Entegre Sistemler

Ziyaretçi Takip Sistemi Sık Sorulan Sorular


Ziyaretçi programı için mevcut geçiş kontrol sistemi kullanılabilir mi?

Evet ziyaretçi giriş çıkışları için ekstra yatırım yapmanıza gerek yok. Mevcutta bulunan personel kartlı geçiş sistemini yada personel turnike sistemini kullanabilirsiniz. Meyer programları ile %100 uyumludur diğer programlar için lütfen bilgi alınız.


Misafir geçiş kontrolü için hangi cihazlar kullanılmaktadır?

Misafir geçiş sistemi opsiyonel olarak birçok cihazla entegre çalışmaktadır. Eğer misafir kartı ile kontrol sağlanacaksa ve standart kimlik bilgisi kaydı, ziyaretçinin fotoğrafı basılacaksa kameralı cihaz ve kart yazıcı kullanılmaktadır. Eğer daha yüksek güvenlik talep ediliyor ve şirket içinde biometrik geçiş sistemleri kullanılıyorsa o zaman girişte misafirin biometrik kayıt cihazından kaydı alınmaktadır. Personel giriş çıkışlarınızda kapılar ve turnikelerde bu sistemler aktif ise bu alanlara yetki ataması yapabilirsiniz.


Ziyaretçi takip programı ile Video analiz programı kullanmalımıyız?

Büyük ofis yada fabrika ortamlarında sadece bir yada birkaç giriş çıkış turnikesinin olması durumunda misafir üzerindeki kontrol kaybolmaktadır. Bu tarz alanlarda misafirin kontrolü için RFID kartlar kullanılmaktadır. RFID kartlar yerine büyük alanlar için video analiz programıyla takip sistemini tavsiye ediyoruz.

Tüm çözümlerimiz için ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.