Akıllı Kapı Açma

Parmak İzi Kontrollü Akıllı Kapı Açma: eKey Home | Parmak İzli Kapı Kilidi

Parmak İzi Kontrollü Kapı Açma Sistemi

Meyer eKey Home sistemi 3 ana üründen oluşur. Parmak izi Okuyucusu, Kontrol Paneli ve Elektronik Barel.

Sistem
Morse Güvenlik tur kontrol cihazı

Biometrik (Canlı Ölçüm) teknolojilerinin en yaygın olanı parmak izi tanıma sistemi kişi artık günlük hayatınızda. Evinizin işyerinizin anahtarını bundan sonra taşımak zorunda değilsiniz. Her insanda farklı olan parmak izi, sizin size özel anahtarınızdır. Anahtar yerine parmakiziniz ile evinizin kapısını açabilirsiniz.

Okuyucu
parmak izli kapı kilidi kapı kilidi okuyucu

eKey Home okuyucuları Harici ortam kullanımları için özel dizayn edilmiştir. Zor koşullar altında bile yüksek perfomans sergileyen eKey Parmak izi okuyucuları; sıcak, soğuk, kuru, nemli ve çizik parmakları tanıyabilen özel tarayıcı ile üretilmiştir. Şık tasarıma sahip eKey Home apartman daireleri, villalar ve ofisler için idealdir. 99 kişi kapasiteli eKey Home avrupanın en çok tercih edilen parmakizli kapı kontrol sistemidir.

Donanım
ekey parmak izli kapı kilidi donanım

eKey Home okuyucuları taranmış parmak datasını kontrol unitesine gönderir. Burda karşılaştırma yapılır. Yetkili kişinin doğrulaması sonuçunda kontrol panel elektronik kilide açıl komutunu gönderir. Böylelikle tek bir dokunuşla 15 yada 21 noktalı herhangi bir çelik kapıyı 2-3 saniyede açmış olursunuz.


İşletmeler İçin Kartlı Geçiş Sistemleri

Kurumunuzda personel takibinizi kolaylaştırmak ve erişim kontrolü sağlamak için: Personel kart okuyucular sayfasını ziyaret edebilirsiniz.


Oteller İçin Kart Kontrollü Kapı Açma Sistemi

Parmak izi ile akıllı kapı kontrolüne ek olarak kartlı kapı sistemlerimiz hakkında bilgi edinmek için tıklayın

Tüm çözümlerimiz için ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.