Forklift Takip

Anasayfa > Çözümler > Forklift Takip Sistemi

İş Güvenliği İçin: Forklift Takip Sistemi & Yazılımı

Meyer Forklift Takip Sistemi işyerlerinde iş kazalarının önüne geçmek için tasarlanmıştır. Forklift kazaları yüksek tazminat oranlarına sahip iş kazaları arasında yer almaktadır.

Sistem hangi forkliftin hangi şoför tarafından hangi mesaide, ne kadar zaman kullanabileceğine dair izinlere dayalı çalışmaktadır. Araç kontağına bağlantı sayesinde çalıştırma ve durdurma raporları alınabilmektedir. İş güvenliği kanununda belirtilen uyum sağlanmıştır.Online çalışan sistem daha büyük alana sahip işletmelerde offline çalışabilmekte ve internet ağına dahil olduğunda alınabilmektedir.

Forklift operatörünün daha önce hangi eğitimleri aldığı, fabrikada çalışma alanını yeterince bildiği, sağlık raporu gibi detayların sisteme girilmesi ile başlar. Eğer operatör girilen veriler sonucunda yeterli beceriye sahip değilse forklift kullanımına izin verilmemektedir.

Bu sayede forklift operatörlerinin iş güvenliği konusunda daha bilinçli olmasını sağladığı istatistikler ile tespit edilmiştir. Çünkü Meyer Forklift takip sistemi, herhangi bir hatalı forklift kullanımını veya iş güvenliği kurallarına uymayan davranışı tespit ettiği anda hem operatöre hemde sorumlu yöneticilere bilgi vermektedir. Eğer hatalar devam ediyorsa forklift operatörü iş güvenliği ve forklift kullanımı konusunda düzeltici eğitim alması için gerektiği konusunda bilgi verilir.


Forklift takip yazılımı ve sistemi

Verimlilik İçin Forklift Takip Programı

Forklift takip yazılımı ile iş güvenliği yanı sıra araçlarınızdan maksimum verimi almanız için geliştirmeler yapılmıştır. Bu yazılımsal geliştirmelerle insana bağlı hatalardan dolayı işletmenizin iş ve zaman kaybını en aza indirebilirsiniz. Programımızda aşağıdaki raporlarla verimliliği en üst seviyeye çıkarabilirsiniz.

  • Forklift operatörünün çalışma saat raporu.
  • Yetkilendirilen operatör doğru forklifti kullanıyor mu?
  • Yetkilendirilen operatör zaman kısıtlaması

Sistem hangi forkliftin hangi şoför tarafından hangi mesaide, ne kadar zaman kullanabileceğine dair izinlere dayalı çalışmaktadır. Araç kontağına bağlantı sayesinde çalıştırma ve durdurma raporları alınabilmektedir. İş güvenliği kanununda belirtilen uyum sağlanmıştır. Online çalışan sistem daha büyük alana sahip işletmelerde offline çalışabilmekte ve internet ağına dahil olduğunda alınabilmektedir.

Forklift izleme ve takip sistemi hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Diğer Araç Geçiş ve Kontrol SistemleriTüm çözümlerimiz için ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.