Kapı Dedektörü

Kapı Tipi Metal Dedektör | X-ray Kapı Dedektörü

Kapı Tipi Metal Dedektör | Kapı Dedektörleri

Geliştirilmiş Metal Tespit Özelliği

Kapı tipi metal dedektör, sağ ve sol panellere eşit sayıda dağılmış toplam 12 alıcı ve verici bobinli tasarımı 33 AYRI NOKTALAMA BÖLGESİ ile dünyanın en gelişmiş YATAY ve DİKEY ZONE'lu tespit teknolojisine sahiptir. Kapı dedektörü içinden geçen metal hedef veya hedefler 33 ayrı noktalama bölgesinde her 2 panelin de üzerinde bulunan ışıklı göstergeler ile tam olarak tespit edilir, yerleri belirlenir. Kapıdan geçişi düzenleyerek tarama etkinliğini arttıran trafik kontrol ışıkları giriş yönünde her iki panel üzerinde bulunan yeşil ve kırmızı ikaz göstergesi vardır.

Kapı Tipi Metal Dedektörü özellikleri

Sistem Tarifi
Sağ ve Sol panellerde ayrı ayrı bulunan 6’şar adet alıcı bobini ve verici bobinleri ile 33 Bölgeli tarama özelliğine sahip, metal yoğunluğun yani hedefin Yatay ve Dikey olarak kesin yerini panel üzerine yerleştirilmiş ışıklı göstergeleri ile gösteren, Mikroişlemcili Kontrol ve Algılama devrelerine sahip, Darbe Endüksiyonlu Sistemdir.

Algılama Alanları
Sağ ve Sol panellerde 6’şar adet bulunan, özel tasarımlı çoklu alıcı sistemi, Yatay ve Dikey olarak çok yönlü, tam kapsamlı mükemmel tarama sağlar. Hedef tespiti ve yerinin belirlenmesi geçitin neresinde olursa olsun tam ve mükemmeldir.

Programlar
Farklı nesneler ve çalışma ortamlarına göre tasarlanmış 20 arama programı.

Hassasiyet
Her programda 200 kademeli hassasiyet ayarı

Arıza Tespiti
Cihaz açıldığında devreye giren arıza tespit programı tüm devreleri otomatik olarak kontrol eder ve arıza nedeni arızalı komponenti Likit Kristal gösterge üzerinde rapor eder. Likit Kristal göstergede, arıza kodları fabrikada özel olarak kodlandığı şekli ile İngilizce, İspanyolca ve Türkçe olarak Görülebilir.

Hafıza
Cihazın tüm program ve hassasiyet ayarları elektrik kesilmelerinde etkilenmeyen ve pil gerektirmeyen özel bir hafızada saklanmaktadır.

Kontrol Ünitesi
Likit Kristal ekranlı, LED ışıklı göstergeler, tüm elektronik modüller ve bağlantılar bu kontrol ünitesi içinde muhafaza edilmektedir.

Kapı dedektörü| Avm giriş dedektörü
Metal Arama Kapı dedektörü | X-ray Kapı Dedektörü
Kapı tipi metal dedektörü

Kapı dedektörü ile beraber kullanabileceğiniz X-ray cihazı ve El dedektörü çeşitlerimizi inceleyebilirsiniz.

Tüm çözümlerimiz için ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.