Kapı Dedektörü

Geliştirilmiş Metal Tespit Özelliği

Sağ ve Sol panellere eşit sayıda dağılmış toplam 12 alıcı ve verici bobinli tasarımı 33 AYRI NOKTALAMA BÖLGESİ ile dünya nın en gelişmiş YATAY ve DİKEY ZONE'lu tespit teknolojisine sahiptir. Kapı dedektörü içinden geçen metal hedef veya hedefler 33 ayrı noktalama bölgesinde her 2 panelin de üzerinde bulunan ışıklı göstergeler ile tam olarak tespit edilir, yerleri belirlenir. Kapıdan geçişi düzenleyerek tarama etkinliğini arttıran trafik konrol ışıkları giriş yönünde her iki panel üzerinde bulunan yeşil ve kırmızı ikaz göstergesi vardır.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Sistem Tarifi
Sağ ve Sol panellerde ayrı ayrı bulunan 6’şar adet alıcı bobini ve verici bobinleri ile 33 Bölgeli tarama özelliğine sahip, metal yoğunluğun yani hedefin Yatay ve Dikey olarak kesin yerini panel üzerine yerleştirilmiş ışıklı güstergeleri ile gösteren, Mikroişlemcili Kontrol ve Algılama devrelerine sahip, Darbe Endüksiyonlu Sistemdir.

Algılama Alanları
Sağ ve Sol panellerde 6’şar adet bulunan, özel tasarımlı çoklu alıcı sistemi, Yatay ve Dikey olarak çok yönlü, tam kapsamlı mükemmel tarama sağlar. Hedef tespiti ve yerinin belirlenmesi geçitin neresinde olursa olsun tam ve mükemmeldir.

Programlar
Farklı nesneler ve çalışma ortamlarına göre tasarlanmış 20 arama Programı.

Hassasiyet
Her programda 200 kademeli hassasiyet ayarı

Arıza Tespiti
Cihaz açıldığında devreye giren arıza tespit programı tüm devreleri otomatik olarak kontrol eder ve arıza nedeni arızalı komponenti Likit Kristal gösterge üzerinde rapor eder. Likit Kristal göstergede, arıza kodları fabrikada özel olarak kodlandığı şekli ile İngilizce, İspanyolca ve Türkçe olarak Görülebilir.

Hafıza
Cihazın tüm program ve hassasiyet ayarları elektrik kesilmelerinde etkilenmeyen ve pil gerektirmeyen özel bir hafızada saklanmaktadır.

Kontrol Ünitesi
Likit Kristal ekranlı, LED ışıklı göstergeler, tüm elektronik Modüller ve Bağlantılar bu kontrol ünitesi içinde muhafaza edilmektedir.

iris tanıma
göz tanıma
gözün iris yapısı

Tüm çözümlerimiz için ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.