Suprema

SUPREMA Parmak İzi ve Yüz Tanıma Cihazları

Suprema Inc. Biometrik Sistemler
Dünyanın son çeyrekte yükselen teknoloji ülkesi Güney Kore'de kurulan Suprema INC RFID kart okuma ve buna dayalı tanımlama sistemleriyle üzerine teknoloji geliştirmek üzere kurulmuştur.

Sektöründe en fazla Ar-Ge'ye yatırım yaparak ön plana çıkan Suprema Inc. parmak izi tanıma cihazları ve sistemleri geliştirmeye başlamıştır. Bu alanda yapılan ciddi yatırımlar sonucu tüm dünyada Parmak izi okuyucu sensörü üretebilen birkaç firmadan biri olan SUPREMA biyometrik sektörününün lideri durumuna gelmiştir.

Ar-Ge çalışmaları ile sürekli geliştirilen parmak izi sensörleri ve tanımlama algoritması ödül almıştır. Ar-Ge konusunda yapılan bu yatırımlar sonucu Yüz Tanıma sistemleri geliştirmiş ve bu alanda da lider konuma gelmiştir.

Kartlı geçiş sistemleri, Parmak izi tanıma, yüz tanıma cihazları üretimlerinin yanında devlet kurumları için büyük çaplı biometrik tanıma teknolojileri bunların saklanması ve projelendirilmesi faaliyetlerini yapmaktadır.

Seçkin teknoloji şirketleri ile dünyanın 120 ülkesinde faaliyette bulunan Suprema, dünyanın en büyük borsalarında Kore borsasnda KOSDAQ 094840 olarak işlem görmekte ve Kore borsasının Gizli Şampiyonu olarak adlandırılmaktadır.

Meyer Group üretimini yaptığı cihazlar harici ithal edilen her cihazda iş ortağı olarak seçtiği firmalarda fiyat ve kar majına değil ferformans ve kaliteye önem vermesinden dolayı Suprema ile çalışmaktadır. Suprema INC Türkiye Distribütörü'lüğü sürdürmektedir.

Suprema Parmak İzi Tanıma Cihazları

Ödüllü parmak izi tanıma algoritması ile sektör lideri.Başarı oranı %99 dur.Suprema Yüz Tanıma Cihazı
Suprema Yüz Tanıma cihazları

3 Boyutlu yüz tanıma özelliği, 1.3 ghz işlemci ile hızlı ve %99 başarı ile tanımalama gerçekleştirir.Suprema Kartlı Geçiş Kontrol Sistemleri
Suprema Kartlı Geçiş sistemleri

En fazla Ar-Ge yatırımı ile dikkat çeken Suprema'ya ait IP65 sertifikası ile dış ortam kullanımı ve darbelere karşı yüksek mukavemet.

Tüm çözümlerimiz için ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.