Suprema

Anasayfa > Suprema

SUPREMA Parmak İzi ve Yüz Tanıma

Dünyanın son çeyrekte yükselen teknoloji ülkesi Güney Kore'de kurulan Suprema INC, RFID kart okuma ve buna dayalı biyometrik tanımlama sistemleri teknolojilerini geliştirmek üzere kurulmuştur.

Dünyanın 120 ülkesinde faaliyette bulunan Suprema, dünyanın en büyük borsalarında Kore borsasnda KOSDAQ 094840 olarak işlem görmekte olan dünyanın tek biometrik teknoloji şirketidir. Kore borsasının Gizli Şampiyonu olarak adlandırılmaktadır.

suprema giriş ve kontrol kartı

suprema kart okuyucu, tanıma cihazları

Suprema Cihaz Üretimi

Sektöründe en fazla Ar-Ge'ye yatırım yaparak ön plana çıkan Suprema parmak izi tanıma cihazları ve sistemleri geliştirmeye başlamıştır. Bu alanda yapılan ciddi yatırımlar sonucu tüm dünyada Parmak izi okuyucu sensörü üretebilen birkaç firmadan biri olan SUPREMA biyometrik sektörününün lideri durumuna gelmiştir.

Ar-Ge çalışmaları ile sürekli geliştirilen parmak izi sensörleri ve tanımlama algoritması ödül almıştır. Ar-Ge konusunda yapılan bu yatırımlar sonucu Yüz Tanıma sistemleri geliştirmiş ve bu alanda da lider konuma gelmiştir.Kartlı geçiş sistemleri, Parmak izi tanıma, yüz tanıma cihazları üretimlerinin yanında devlet kurumları için büyük çaplı biometrik tanıma teknolojileri, bunların saklanması ve projelendirilmesi faaliyetlerini yapmaktadır.

Meyer üretimini yaptığı cihazlar harici ithal edilen her cihazda iş ortağı olarak seçtiği firmalarda fiyat ve kar marjına değil ferformans ve kaliteye önem vermektedir. Bu yüzden ithal edilecek olan ürün sektörünün en iyisi ilk önceliğimizdir. Teknolojik bakımdan daha iyisi ve daha yenisi çıktığında müşteri memnuniyeti için yeni ürünleri ülkemize getirmekteyiz.

Meyer Group, Bu prensipler dolayısıyla 20 yıla yakın süredir Suprema ile çalışmakta ve Suprema Türkiye Distribütörlüğünü sürdürmektedir.


Suprema Cihazlar

Parmak İzi Okuma Cihazları

Suprema parmak izi okuma cihazları sektörün en hızlı ve en yüksek kontrol seviyesine sahip cihazlarıdır. Parmakizi algoritması ödüllüdür. Parmak izi kaydı tutulmayıp tamamen algoritmik olarak hesap sistemine sahiptir.


Yüz Tanıma Cihazları

Suprema tarafından geliştirilen 3 boyutlu ve yüksek tanıma kapasitesine sahip yüz tanıma cihazları.Personel Kart Okuyucular

HID, Mifare, Uhf ve Smart kart gibi Proximity Personel Kart çeşitlerinin kullanılabildiği kart okuyucular. Turnike ve kapı giriş çıkış alanlarında kullanılmaktadır.
Suprema Sık Sorulan Sorular


Suprema cihazlar hangi ülkede üretiliyor ?

Suprema Güney Kore markasıdır. Suprema'nın bütün parçaları, yazılım ve sensörleri tamamen Güney Kore'de üretilmektedir. Türkiye'deki tek distribütörü Meyer'dir.


Suprema cihazlar bütün geçiş kontrol sistemleri ile uyumlu mu?

Evet piyasada mevcut olan röle kontrolü bulunan bütün turnike sistemleri ve geçiş kontrol kapılarıyla uyumludur. Eğer turnike yada kapınız eski yada basit sistem ise teknik ekiplerimiz buralara röle bağlantısı ve ek ekipmanlarla cihazların bu geçiş kontrol ünitelerine montajını sağlamaktadır.


Suprema cihazlar hangi PDKS programlarıyla uyumlu mu?

Suprema biometrik tanıma cihazları başta Meyer tarafından hazırlanan PDKS programı olmak üzere piyasadaki bütün PDKS yazılımları ile uyumludur. Güçlü API yapısı ile sadece mevcut programınıza kod güncellemesi yapılarak veri çekilebilmektedir.

Tüm çözümlerimiz için ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.