VIP Turnike

Anasayfa > Turnikeler > VIP Turnike

VIP Turnike Özellikleri

VIP Hızlı Geçiş Turnikelerimiz tamamen proje bazlı olarak özel üretilmektedir. Bulunan alanın özellikleri ve müşterinin istekleri mühendislerimiz tarafından göz önüne alınarak bir taslak olarak sunulmaktadır. Firma logosu yada istenilen resim turnike üzerindeki camlı alana işlenmektedir. Cam turnikeler üzerine %100 uyumlu olarak parmak izi tanıma cihazı, yüz tanıma cihazı yada kartlı geçiş sistemi entegre edilebilmektedir.

Talep edilmesi halinde vip turnike sistemlerinde güvenlik personellerine yada vip geçiş hakkı olan personele uzaktan kumanda tahsis edilebilmekte. Uzaktan kumandalar sayesinde turnike personel turnikeye yaklaşmadan açılmaktadır.

VIP turnikelerimiz aynı zamanda engelli geçişi olarakta kullanılabilmektedir. Proje olarak engelli şartnamesine tam uyumludur.
Bilgi : Meyer VIP turnike sistemleri proje bazlı olması sebebiyle bu sayfada yer alan ürün fotografları temsili olup görüşmeden sonra geniş ürün yelpazesinden ürün seçimi ve fiyatlandırma yapılmaktadır.


VIP Turnike Resim
VIP Turnikesi Resim
VIP Turnikesi Resim

Turnikelerimiz paslanmaz çelikten olup isteğe bağlı olarak inox yada farklı modellerde üretimi gerçekleştirilmektedir. Firma logosonun son derece şık bir şekilde işlenebildiğ 10 mm temperli turnike kanat camı bulunmaktadır. Açılma ve kapanmada hızlı tepkime süresi ile ~40 kisi / dakika geçişi sağlanır.


VIP Hızlı Geçiş Turnike Entegre Sistemler


Opsiyonel

  • AISI 304 kalite paslanmaz çelik yada siyah paslanmaz çelik gövde.
  • Çift yönlü kontrollü veya serbest giriş çıkış.
  • Üst tablada 10 mm siyah temperli cam yada ahşap tabla.
  • Turnike üzerinde 6 adet karşılıklı sensör.
  • Açısal kanatlı 10 mm temperli cam yada füme turnike kanat camı.

Tüm çözümlerimiz için ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.