VIP Turnike

VIP Turnike Özellikleri

Bilgi : Meyer VIP turnike sistemleri proje bazlı olup mühendislerimiz tarafından yapılan yerinde keşif neticesinde müşterinin ihtiyacı ve ortama en uygun turnike modelleri sunulmaktadır. Ürünlerimize parmak izi tanıma cihazı, biometrik yüz tanıma cihazı ve personel kart okuyucu entegre edilip turnike geçiş izinleri bu cihazlar üzerinden sağlanabilmektedir. Bu sebeple ürün bilgi ve resmi temsili olup görüşmeden sonra geniş ürün yelpazesinden ürün seçimi ve fiyatlandırma yapılmaktadır.

VIP Turnike Resim
VIP Turnikesi Resim
VIP Turnikesi Resim

Hızlı geçiş gerektiren, prestijin ön plana çıktığı görselliği yüksek çeşitli cam modelleri ile desteklenen turnikelerimizdir. Parmak izi okuyucu, yüz tanıma sistemi yada kartlı sistem turnikeye entegre edilebileceği gibi özel buton yada uzaktan kumanda ile açılıp kapatılabilir. Buton ile hızlı geçiş acil durumlar ve VIP konuklar için beklemeden kontrollü geçiş sağlamaktadır.

Turnikelerimiz paslanmaz çelikten olup isteğe bağlı olarak inox yada farklı modellerde üretimi gerçekleştirilmektedir. Firma logosonun son derece şık bir şekilde işlenebildiğ 10 mm temperli turnike kanat camı bulunmaktadır. Hızlı tepkime süresi ile ~40 kisi / dakika geçişi sağlanır.

Opsiyonel

  • AISI 304 kalite paslanmaz çelik yada siyah paslanmaz çelik gövde.
  • Çift yönlü kontrollü veya serbest giriş çıkış.
  • Üst tablada 10 mm siyah temperli cam yada ahşap tabla.
  • Turnike üzerinde 6 adet karşılıklı sensör.
  • Açısal kanatlı 10 mm temperli cam yada füme turnike kanat camı.

Tüm çözümlerimiz için ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.