Bel Turnike

Anasayfa > Turnikeler > Bel Turnike

Bel Tipi Turnike Çizim ve Özellikleri

Bel turnike sistemi, bir geçiş kontrol cihazıdır ve insanların bel seviyesinde geçiş yapmasını sağlar. Bu sistem genellikle güvenlik, erişim kontrolü, personel kontrolü gibi amaçlarla kullanılır.


Bel tipi turnike

Meyer bel turnike sistemleri proje bazlı olup mühendislerimiz tarafından yapılan yerinde keşif neticesinde müşterinin ihtiyacı ve ortama en uygun bel turnike modelleri sunulmaktadır. Ürünlerimize parmak izi tanıma cihazı, biometrik yüz tanıma cihazı ve personel kart okuyucu entegre edilip turnike geçiş izinleri bu cihazlar üzerinden sağlanabilmektedir. Bu sebeple ürün bilgi ve resmi temsili olup görüşmeden sonra geniş ürün yelpazesinden ürün seçimi ve fiyatlandırma yapılmaktadır.


Bel Tipi Turnike Modelleri

Bel Turnike Sistemleri
Bel Turnikesi
Tripod Turnike Modelleri Fiyatları
Bel Tipi Turnikeler

Tüm modelleri görmek ve proje bazında teklif almak için bizimle iletişime geçiniz.


Bel Tipi Turnike Özellikleri

Gövde : CNC ile işlenmiş paslanmaz çelik gövde, 2 mm. 304 kalite Krom veya DKP saç üzeri elektrostatik epoksi boya ile geniş renk opsiyonu

Kollar : 3x2 Kollu sert metal mat eloksalli alüminyum

Çalışma ısısı : (-5),- {+45) C. (ops. - 50 C. isi pozitifleme)

Çalışma : Turnike kolları her iki yönde de giriş ve çıkış olarak ayarlanabilir

Fonksiyonlar : Entegre mikro işlemci kontrolü online yada offline her iki yöne geçiş bilgisi, elektronik kart üzerinden geçiş sürelerinin ayarlanabilme özelliği, hızlı geçiş süresi, sesli uyarı mekanizması ve Kaçak Geçiş İhbar Sistemi

Güç Kaynağı : 100-230 VAC, 47-60 Hz

Güç Tüketimi : Geçişlerde 5W, beklemede 7W Max.

İletişim : RS232 Haberleşme Birimi, uzaktan kumanda ünitesi

Turnike üstü Koruyucu Kılıf

Turnike alt pleyt (seyyar kullanımlar için)

NOT : Double model turnikeler tamamen birbirinden bağımsız kontrol ve mekanik donanımdır. Sadece 2 ayrı turnikenin tek bir kasada birleştirilmesinden oluşmuştur.

KONTROL : Turnike kuru kontak veya TTL, CMOS, 5 ila 48 V. arası herhangi bir gerilim ile kontrol edilir. Her türlü access kontrol ünitesi ve jeton sistemleri ile uyumlu çalışır.

SİSTEM : Mikro işlemci kontrollüdür. İki yönlü çalışır. Sadece bir kişinin geçişine izin verir. Geçiş sonunda geçilen yön için bir output verir. Ayrıca geçilen yön için counter çıkışı vardır. Çok amaçlı kullanılabilir. Bu kontroller programlanabilir veya parametrik değerleri değiştirilebilir. (OPS) sisteme PC üzerinden direk bilgi aktarılabilir veya alınabilir. Metal dedektörden sinyal alıp disable edilebilir. Kontrol için 15 PIN DIN konvektör kullanılır. Opsiyonel sistem geçiş onayında konuşarak sesli mesaj verir.


Bel Turnike Kullanım Alanları:

Bel tipi turnike sistemleri; stadyumlar, metro istasyonları, havaalanları, konser alanları, iş merkezleri, şirket binaları ve diğer kalabalık yerlerde yaygın olarak kullanılır. Turnike Geçiş Kontrol Sistemleri, geçişleri kontrol etmek, erişimi sınırlamak, personel veya ziyaretçi devamını takip etmek ve güvenliği artırmak için etkili bir çözüm sunar.

  • Alışveriş Merkezi Giriş Çıkış
  • Üniversite, Okul Öğrenci Geçiş Sistemleri
  • Fabrika İşçi Giriş Çıkış Sistemi
  • Kamu Kurum ve Kuruluşları Güvenlik Kontrol Noktaları
  • Spor Merkezleri Üye Giriş Çıkış Kontrolü
  • Yemekhane Geçiş Sistemleri
  • Ziyaretçi Geçiş Noktaları

Tüm çözümlerimiz için ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.