Bel Turnike

Anasayfa > Turnikeler > Bel Turnike

Bel Tipi Kelebek Turnike Çizim ve ÖzellikleriBel tipi kelebek turnike
Bilgi : Meyer bel turnike sistemleri proje bazlı olup mühendislerimiz tarafından yapılan yerinde keşif neticesinde müşterinin ihtiyacı ve ortama en uygun turnike modelleri sunulmaktadır. Ürünlerimize parmak izi tanıma cihazı, biometrik yüz tanıma cihazı ve personel kart okuyucu entegre edilip turnike geçiş izinleri bu cihazlar üzerinden sağlanabilmektedir. Bu sebeple ürün bilgi ve resmi temsili olup görüşmeden sonra geniş ürün yelpazesinden ürün seçimi ve fiyatlandırma yapılmaktadır.

Bel Tipi Turnike Özellikleri
Gövde : CNC ile işlenmiş paslanmaz çelik gövde, 2 mm. 304 kalite Krom veya DKP saç üzeri elektrostatik epoksi boya ile geniş renk opsiyonu
Kollar : 3x2 Kollu sert metal mat eloksalli alüminyum
Çalışma ısısı : (-5),- {+45) C. (ops. - 50 C. isi pozitifleme)
Çalışma : Turnike kolları her iki yönde de giriş ve çıkış olarak ayarlanabilir
Fonksiyonlar : Entegre mikro işlemci kontrolü online yada offline her iki yöne geçiş bilgisi, elektronik kart üzerinden geçiş sürelerinin ayarlanabilme özelliği, hızlı geçiş süresi, sesli uyarı mekanizması ve Kaçak Geçiş İhbar Sistemi
Güç Kaynağı : 100-230 VAC, 47-60 Hz
Güç Tüketimi : Geçişlerde 5W, beklemede 7W Max.
İletişim : RS232 Haberleşme Birimi, uzaktan kumanda ünitesi
Turnike üstü Koruyucu Kılıf Turnike alt pleyt (seyyar kullanımlar için)
NOT : Double model turnikeler tamamen birbirinden bağımsız kontrol ve mekanik donanımdır. Sadece 2 ayrı turnikenin tek bir kasada birleştirilmesinden oluşmuştur.
KONTROL : Turnike kuru kontak veya TTL, CMOS, 5 ila 48 V. arası herhangi bir gerilim ile kontrol edilir. Her türlü access kontrol ünitesi ve jeton sistemleri ile uyumlu çalışır.
SİSTEM : Mikro işlemci kontrollüdür. İki yönlü çalışır. Sadece bir kişinin geçişine izin verir. Geçiş sonunda geçilen yön için bir output verir. Ayrıca geçilen yön için counter çıkışı vardır. Çok amaçlı kullanılabilir. Bu kontroller programlanabilir veya parametrik değerleri değiştirilebilir. (OPS) sisteme PC üzerinden direk bilgi aktarılabilir veya alınabilir. Metal dedektörden sinyal alıp disable edilebilir. Kontrol için 15 PIN DIN konvektör kullanılır. Opsiyonel sistem geçiş onayında konuşarak sesli mesaj verir.
Kullanım Alanları:
Alışveriş Merkezi Giriş Çıkış
Üniversite, Okul Öğrenci Geçiş Sistemleri
Fabrika İşçi Giriş Çıkış Sistemi
Kamu Kurum ve Kuruluşları Güvenlik Kontrol Noktaları
Spor Merkezleri Üye Giriş Çıkış Kontrolü
Yemekhane Geçiş Sistemleri
Ziyaretçi Geçiş Noktaları

Tüm çözümlerimiz için ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.