Boy Turnike

Anasayfa > Turnikeler > Boy Turnike

Boy Tipi Turnike | Boy Turnikesi


Boy turnike diğer adıyla boy tipi turnike dış ve iç mekanda kullanabilmektedir. Tek veya çiftli yönlü olarak kullanıma sahiptir. Tam boy turnikeler, erişimi sınırlamak ve güvenliği sağlamak için bir erişim kontrol sistemiyle entegre edilebilir. Boy turnikeleri, insanların tam boyda geçiş yapabilecekleri bir yükseklikte tasarlanmıştır. Bu tip turnikeler genellikle yüksek güvenlik gerektiren bölgelerde kullanılır.


Bilgi : Meyer boy turnike sistemleri proje bazlı olup mühendislerimiz tarafından yapılan yerinde keşif neticesinde müşterinin ihtiyacı ve ortama en uygun turnike modelleri sunulmaktadır. Ürünlerimize parmak izi tanıma cihazı, biyometrik yüz tanıma cihazı ve personel kart okuyucu entegre edilip turnike geçiş izinleri bu cihazlar üzerinden sağlanabilmektedir. Bu sebeple ürün bilgi ve resmi temsili olup görüşmeden sonra geniş ürün yelpazesinden ürün seçimi ve fiyatlandırma yapılmaktadır.


Boy Turnike Sistemleri
Boy Turnikesi
Boy Turnike Modelleri Fiyatları
Boy Turnikesi

LTF 113/114 serisi turnikeler, stadyumlar ve eğlence merkezleri gibi kalabalık insan gruplarının geçişlerinin kontrol altına alınması gereken alanlarda kullanılmak için tasarlanmıştır. Minimum estetik gereksinim ve ekonomik maliyetin ön planda olduğu projeler için opsiyoneldir.

LTF 113 ve LTF boy turnikeleri genellikle yan yana monte edilerek kalabalık grupları karşılamak amacı için tasarlanmış olup ekonomik bir çözümdür. 3 kollu ve 4 kollu seçenekleri ile geçişin rahatlığı ve güvenliği arasında seçim yapma olanağını sunmaktadır.

Logic-turn boy turnikesi / turnikeleri mekanik motorların esnek yapıları sayesinde, basit giriş-çıkış işlemlerinde veya elektronik kontrol cihazları kullanılarak daha karmaşık giriş-çıkış işlemlerinde de kullanılabilir.
Kullanım seçenekleri; her turnike bir yada iki yönlü kullanılabilir. İstenildiğinde tek yöne veya iki yöne birden giriş izni verilebilir. Elektrik kesilmelerinde veya tehlike anlarında, turnike iki yöne serbest bırakılabilir veya kilitlenebilir.
Turnikeler access kontrol panelleri veya uzaktan kontrol cihazları ile kontrol edilir.

Opsiyonel

Yönlendirme ışıkları, Sayıcı, Zaman rölesi, Uzaktan kontrol, Kartlı geçiş sistemine entegrasyon, Özel üretim

  • Turnikeler tek yada çift yönlü geçişe uygun olarak üretilmiştir.
  • Elektrik kesilmelerinde giriş-çıkışlar serbest bırakılır.
  • Bütün turnikeler iç ve dış mekanlara uygun, 3 veya 4 kollu dizayn edilmiştir.
  • Turnikelerin hareketi, hareketin dönüş yönü ve duruşu dahil algılayıcılar tarafından belirlenir.
  • Besleme gerilimi aralığı 220-110 VAC / 24 -12 VDC.
  • Turnikelerin dahili gerilimi güvenlik nedeni ile 24 voBLTur.
  • Talep üzerine paslanmaz çelik veya geniş renk yelpazemizden elektrostatik boyalı olarak üretilmektedir.

Tüm çözümlerimiz için ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.