Parmak İzli PDKS

Canlı Biyometrik Parmak İzi
Parmakizi Kontrollü Personel Devam Kontrol Sistemi

Meyer PDKS Biometrik Parmak İzli Çözümü 2 ana üründen oluşur. Parmakizi Okuyucu ve PDKS Yazılımı

SİSTEM

Biometrik (Canlı Ölçüm) Teknolojilerinin en yaygın olanı parmak izi tanıma sistemi personel kontrolü için ideal bir sistemdir.Her insanda farklı ve kendine has koda sahip parmakizleri sayesinde, kimin kim olduğunu tespit etmeniz çok kolay. İşe giriş çıkışlarda başkasının yerine kart basımını ortadan kaldıran bu sistem çoğu sektör için başarılı bir çözümdür ve personel devam kontrol sistemlerinde tercih edilen bir uygulamadır..

PARMAKİZİ OKUYUCULAR

Parmakizi okuyucular kullanılacak ortama ve personelle göre özenle seçilmelidir. Her parmakizi okuyucusu her yerde kullanılmamalıdır. 10 Kullanıcılı küçük işletmelerden 30.000 kişinin çalıştığı dev fabrikalara kadar başarı ile uygulanan parmak izli pdks sistemi, uygun maliyeti ve kolay kurulumu ile en başarılı pdks çözümü seçilebilir.

YAZILIMLAR

Yazılımlar işletmenizin büyüklüğüne göre seçilmelidirler. Küçük işletmelere özel KOMPAKT , orta ölçekli işletmeler özel STANDART ve büyük işletmeler için PRO versiyon. Yazılımlar tamamen Microsoft dilleri ile geliştirilmişlerdir. Veritabanı olarak Microsoft SQL database tercih edilmiştir.

Diğer PDKS Hizmetlerimiz

Parmak İzli PDKS
Yüz Tanımalı Pdks Sistemi
Personel Devam Kontrol Sistemleri
Giriş-Çıkış Kontrol Sistemleri
Kartlı Geçiş Sistemleri
Güvenlik Tur Kontrol Sistemi
Asansör Kat Yetkinlendirme
Parmakizli Kapı Anahtarı
El Damar Tanıma Sistemi

Personel Devam Kontrol Sistem Özellikleri

Personel devam kontrol sistemi tanımlama cihazları ve yazılımlar olarak ikiye ayrılır. Bunlardan ilki tanımlama cihazları yada sistemleridir. Tanımlama sistemleri kartlı geçiş sistemleri (access kontrol). RFID sistemler, Biometrik tanımlama sistemleri (Parmak izi tanıma, yüz tanıma, göz tanıma, damar tanıma ), kart basma saatleri.

SUPREMA PARMAK İZİ OKUYUCULAR

Kaliteye çok büyük önem veren Meyer, Parmak izi okuma cihazlarında dünya çapında ödüllü algoritmaya sahip pazar lideri olan SUPREMA marka okuyucuların Türkiye Distribütörüdür.

YAZILIM

Meyer A.Ş bağlı olan MeWare Yazılım Şirketi tarafından geliştiren PDKS yazılımı personel takibinde ihtiyaçlarınızı karşılayacak niteliktedir. Fakat firmanızda farklı çalışma biçimleri vardiyaları yada maaş sistemi uyguluyorsanız son derece esnek olan yazılımızda size özel düzenlemeler yapılarak modüller oluşturulur.

meyer pdks yazılımı

Tüm çözümlerimiz için ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.