PDKS

Parmakizi Kontrollü Personel Devam Kontrol Sistemi

Meyer PDKS_Bio Çözümü 2 ana üründen oluşur. Parmakizi Okuyucu ve PDKS Yazılımı.

SİSTEM

Biometrik (Canlı Ölçüm) Teknolojilerinin en yaygın olanı parmakizi tanıma sistemi personel kontrolü için ideal bir sistemdir.Her insanda farklı ve kendine has koda sahip parmakizleri sayesinde, kimin kim olduğunu tespit etmeniz çok kolay. İşe giriş çıkışlarda başkasının yerine kart basımını ortadan kaldıran bu sistem çoğu sektör için başarılı bir çözümdür ve personel devam kontrol sistemlerinde tercih edilen bir uygulamadır..

PARMAKİZİ OKUYUCULAR

Parmakizi okuyucular kullanılacak ortama ve personelle göre özenle seçilmelidir. Her parmakizi okuyucusu her yerde kullanılmamalıdır. 10 Kullanıcılı küçük işletmelerden 10.000 kişinin çalıştığı dev fabrikalara kadar başarı ile uygulanan parmakizli pdks sistemi, uygun maliyeti ve kolay kurulumu ile en başarılı pdks çözümü seçilebilir.

YAZILIMLAR

Yazılımlar işletmenizin büyüklüğüne göre seçilmelidirler. Küçük işletmelere özel KOMPAKT , orta ölçekli işletmeler özel STANDART ve büyük işletmeler için PRO versiyon. Yazılımlar tamamen Microsoft dilleri ile geliştirilmişlerdir. Veritabanı olarak Microsoft SQL database tercih edilmiştir.

Diğer PDKS Hizmetlerimiz

Parmakizli PDKS
Parmakizli GKS
Parmakizli Kapı Anahtarı
Damar Tanıma Sistemi
Yüz Tanıma Sistemi
Kartlı Çözümler
Personel Devam Kontrol Sistemleri
Giriş-Çıkış Kontrol Sistemleri Yemekhane ve Ziyaretçi Kontrol Sistemi
Güvenlik Kontrol Sistemleri

Personel Devam Kontrol Sistem Özellikleri

Personel devam kontrol sistemimiztanımlama cihazları ve yazılımlar olarak ikiye ayrılır. Bunlardan ilki tanımlama cihazları yada sistemleridir. Tanımlama sistemleri kart basma saatleri, kartlı geçiş sistemleri (access kontrol).
RFID sistemler, Biometrik tanımlama sistemleri (Parmak izi tanıma, yüz tanıma, göz tanıma, damar tanıma )

PARMAK İZİ OKUYUCULAR

Kaliteye çok büyük önem veren Meyer Parmak izi okuma cihazlarında dünya çapında ödüllü algoritmaya sahip pazar lideri olan SUPREMA marka okuyucuların Türkiye Distribütörüdür.

YAZILIM

Meyer A.Ş bağlı olan MeWare Yazılım Şirketi tarafından geliştiren PDKS yazılımı personel takibinde ihtiyaçlarınızı karşılayacak niteliktedir. Fakat firmanızda farklı çalışma biçimleri vardiyaları yada maaş sistemi uyguluyorsanız son derece esnek olan yazılımızda size özel düzenlemeler yapılarak modüller oluşturulur.

meyer pdks yazılımı

Tüm çözümlerimiz için ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.