GKS

GKS Yazılımı | Geçiş Kontol Yazılımı

Meyer Geçiş Kontrol Sistemi Yazılımı

GKS kısaltılmamış adıyla Geçiş kontrol sistemleri ; Dışarından yabancı giriş çıkış kontrolü sağlayan, aynı zamanda personel içindende belli zamanlarda belli alanlara girilmesini yada girilmemesini belirleyen özel yetkilendirmelerin eklenebildiği, izinsiz girişlere engel olup anında raporlanan bir geçiş sistemidir.

Seçilen turnike, bariyer yada kapı kilidi çeşidine bağlı olarak izinsiz her türlü giriş fiziksel imkanlar dahilinde engellenebilmektedir. Ayrıca zorla erişimlere karşı alarm sistemi ile uyarı sağlanabilmektedir.

Geçiş kontrol sistemi gks

Geçiş Kontrol Sistemi (GKS)

İşe giriş ve çıkış noktalarına, kapı ve turnike gibi alanlara koyacağınız Kart okuyucular, personelin kartını okuttuğunda, personel kart ID'lerini zaman damgalı bir şekilde yazılıma iletmektedir. Zaman damgalarıyla işlenen kart ID'leri, PDKS (Personel Devam Kontrol) ve GKS (Geçiş Kontrol Sistemi) yazılımlarına aktarılmaktadır. Veriler, PDKS ve GKS yazılımlarında işlenir. Bu sistemlerle personelin yetkileri, çalışma saatleri, mola süreleri, hakedişleri ve mesai ücretleri hesaplanabilir. Yazılımlar hem masaüstünde hem de online olarak kullanılabilir..

Geçiş Kontrol Yazılımı

Personel kartı yada misafir kartı olarak tanımlanan kartları cihazlara okuttuktan sonra doğrulanmış veri olarak zaman damgası ile birlikte raporlanır. Meyer PDKS ve Geçiş Kontrol yazılımı ile birebir uyumludur.

API entegrasyonu ile yazılımın diğer uygulamalarla sorunsuz entegrasyonu sağlanmaktadır. Giriş-çıkışlar, sınırlı bölgeler, geçiş grupları gibi birçok özelliği, modül ve özel yazılım geliştirmeleriyle esnek bir şekilde ekleyebilmekteyiz.

Kart Okuyucular

Personel kart okuyucu cihazlarımız HDI, EM, Mifare, Desfıre, Iclass gibi farklı kart yapılarını destekler. Firmaya ait mevcut proximity kartlar varsa, rahatlıkla cihazlara tanıtılabilir.

Tüm çözümlerimiz için ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.