GKS

GKS Yazılımı | Geçiş Kontol Yazılımı

Meyer Geçiş Kontrol Sistemi Yazılımı

GKS kısaltılmamış adıyla Geçiş kontrol sistemleri ; Dışarından yabancı giriş çıkış kontrolü sağlayan, aynı zamanda personel içindende belli zamanlarda belli alanlara girilmesini yada girilmemesini belirleyen özel yetkilendirmelerin eklenebildiği, izinsiz girişlere engel olup anında raporlanan bir sistemdir. Geçiş kontrol yazılımı ister cihazlar üzerinden, ister internet yani Web modülü ile istenilirsede, masaüstü uygulaması olarak çalışabilmektedir.

Seçilen turnike, bariyer yada kapı kilidi çeşidine bağlı olarak izinsiz her türlü giriş fiziksel imkanlar dahilinde engellenebilmektedir. Ayrıca zorla erişimlere karşı alarm sistemi ile uyarı sağlanabilmektedir.

Geçiş kontrol sistemi gks

Geçiş Kontrol Sistemi

İşe giriş ve çıkış noktalarına, kapı, geçiş noktası veya turnike gibi alanlara yerleştirilen kart okuyucular, personelin kart okutmasıyla birlikte personel kart ID'leri zaman damgalı şekilde yazılıma aktarmaktadır. Bu Zaman damgaları ile gelen kart ID'leri PDKS (Personel Devam Kontrol) ve GKS (Geçiş Kontrol Sistemi) yazılımlarına aktarılır. Bu veriler, PDKS ve GKS yazılımlarında işlenir. Bu sistemlerle personelin yetkileri, çalışma saatleri, mola süreleri, hakedişleri ve mesai ücretleri hesaplanabilir. Yazılımlar hem masaüstünde hem de online olarak kullanılabilir..

Geçiş Kontrol Yazılımı

Personel kartı yada misafir kartı olarak tanımlanan kartları cihazlara okuttuktan sonra doğrulanmış veri olarak zaman damgası ile birlikte raporlanır. Meyer PDKS ve Geçiş Kontrol yazılımı ile birebir uyumludur.

API desteği sayesinde, yazılımın diğer yazılımlara entegrasyonu son derece kolaydır. Giriş-çıkışlar, sınırlı alanlar, geçiş grupları gibi birçok özellik, hem modül hem de özel yazılım çalışmalarıyla ekleyebilmekteyiz.

Kart Okuyucular

Personel kart okuyucu cihazlarımız HDI, EM, Mifare, Desfıre, Iclass gibi farklı kart yapılarını destekler. Firmaya ait mevcut proximity kartlar varsa, rahatlıkla cihazlara tanıtılabilir.

Tüm çözümlerimiz için ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.