Yetkilendirme

Asansör Kat Yetkilendirme Sistemi | Kat Kontrolü

Asansör Kat Yetkilendirme Sistemleri & Kat Kontrolü Çözümleri

Asansör yetkilendirme sistemi, bir binadaki asansörlerin kullanımını sınırlamak ve belirli katlara sadece yetkilendirilmiş kişilerin erişmesine izin vermeyi sağlar Kat yetkilendirme sistemleri sayesinde katlara erişimleri izleyebilir, kat erişimini kısıtlayabilir, belirlediğiniz kullanıcıların sadece belirlenen alanlara girişini sağlayabilirsiniz. Kullanıcıların hangi katlara kimlerin çıktığını rapor edebilirsiniz. İnsan yoğunluğun çok olduğu yerlerde ve belli alanlara erişimin kısıtlanmasını istediğiniz alanlarda kullanılmaktadır.

Asansör kat kontrolü, kartlı veya parmak izli şekilde gerçekleşebilmektedir. Kart okuyucular ve parmak izi okuyucular ile asansör kat yetkilendirmesi yaparak bina, ofis komplekslerinde, otellerde ve hastane gibi alanlarda kontrol sağlayabilirsiniz.

asansör kat yetkilendirmesi

Asansör Kat Kontrol Sistemlerinin Avantajları

Günümüz iş yerleri giderek daha karmaşık hale geliyor ve bu işletmeler için güvenlik ve verimlilik en üst düzeyde önem taşıyor. İşte tam da bu noktada, asansör kart kontrollü sistemler işletmelere bir dizi avantaj sunuyor.

Güvenliğin Yükseltilmesi

İşyerlerinin güvenliği her zaman öncelikli bir konudur. Asansör kart ve parmak izi kontrollü sistemler, yalnızca yetkilendirilmiş kişilerin belirli katlara erişebilmesini sağlayarak işletmenizi izinsiz girişlere karşı korur. Bu, çalışanlarınızın ve iş yerinizin güvenliğini sağlamak için mükemmel bir başlangıçtır.

Personel Takibinin Kolaylaşması

Personel devam takibi, işletme yönetimi için kritik bir öneme sahiptir. Personel devam sistemleri, personelin işe geliş ve çıkış saatlerini hassas bir şekilde kaydeder. Bu sayede işverenler, personelin mesai saatlerini düzenleyebilir, devamsızlık durumlarını kolayca tespit edebilir ve verimliliği artırabilir.

Kontrol ve Yetkilendirme

Her personel parmak izi yada kartıyla sadece yetkilendirildiği katlara erişim sağlayabilir. Bu sayede iş yerinizin farklı bölgeleri arasında erişim kontrolü sağlanır.

Raporlama

Asansör kat yetkilendirme ile hangi personelin nereye gittiğini ve ne sıklıkla asansör kullandığını gösterir. Bu, işyeri yönetimine daha fazla görünürlük sağlar.


Detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz: 0216 999 24 99

Tüm çözümlerimiz için ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.